Sprzedaż Złota

Najtańsza Uncja Złota w Kraju

Złote Sztabki, Złote Monety, Złota Biżuteria ...

Adres: Ul. Emilii Plater 8, 00-669 Warszawa
Telefony: (22) 400-29-49, 794-05-05-05, 602-388-976

Najlepsza cena złota w Warszawie !

„Nie wszystko złoto co się świeci”- w naszej firmie to powiedzenie nie ma racji bytu!!!
Oferujemy tylko najbardziej wartościowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota o najwyższej próbie. Wykonujemy biżuterię o niepowtarzalnych wzorach i formach.
Nasze wyroby cieszą się powodzeniem  zarówno u kobiet, jak i wśród mężczyzn w całej Europie. Oryginalne dzieła jubilerskie oferujemy po konkurencyjnych cenach.
Gwarantujemy jakość za rozsądne pieniądze!
Złoto jest trwałe i wieczne, w myśl tej dewizy oferujemy Państwu także biżuterię komisową, wśród której możemy znaleźć prawdziwe perełki z dawnej branży złotniczej. Wiekowe, cenne arcydzieła sztuki jubilerskiej ucieszą nie jednego kolekcjonera. Wiele z oferowanych przez nas przedmiotów komisowych ma swoją własną, wspaniałą historię, która sprawia, że stają się bezcennymi.
Wykonujemy biżuterię na indywidualne zamówienie klienta z powierzonego oraz własnego materiału.
Jeśli chcesz, by Twój prezent był inny, niż wszystkie, unikatowy i masz pomysł na oryginalny wzór naszyjnika, bransoletki, czy kolczyków - my zrealizujemy Twoje zamówienie w najkrótszym z możliwych terminie.
Zaskoczymy Cię nie tylko jakością produktu, ale także niską ceną!
Nasi profesjonalni jubilerzy chętnie pomogą w wyborze najlepszego prezentu dla niej i dla niego.
Ponadto w naszej ofercie znajduje się naprawa, przeróbka oraz profesjonalna wycena powierzonej biżuterii.
Zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych, najbardziej doświadczonych jubilerów i złotników, którzy posiadają wszelkie licencje i kwalifikacje do wykonywania zawodu oraz uprawnienia do wyceny wyrobów jubilerskich.
Nasze doświadczenie w branży gwarantuje zadowolenie każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta!

 

 

 

Brylanty

Rzeczoznawcy w naszej firmie dokonają oceny i wyceny brylantów. Oferujemy szeroką gamę diamentów w różnych szlifach w konkurencyjnych cenach.

Skup złota

Gwarantujemy najwyższe ceny skupu złota w oparciu o aktualne notowania na światowych giełdach. Negocjuj z nami wartość swojego złota.

Sprzedaż złota

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą wzorów złotej biżuterii. Wykonujemy oryginalne wyroby ze złota na indywidualne zamówienie.

powered by giowds.cms